pl | en

co robimy?

Poświęcamy naszą energię i zaangażowanie przemycaniu piękna w obszar codzienności. Patrzymy i słuchamy. Proponujemy, tworzymy. Odpowiadamy na potrzeby.

Naszym celem jest kreowanie miejsc, w których mieszkanie, jedzenie, praca i odpoczynek mają swój szczególny, osobisty wymiar.

Wnętrza widzimy jako mozaikę elementów, które staramy się ułożyć w harmonijną całość. Dlatego też dla osiągnięcia właściwego efektu zajmujemy się również projektowaniem mebli, oświetlenia, tworzeniem sztuki użytkowej, czyli działalnością mieszczącą się w obszarze oraz na peryferiach pojęcia design.

Zakres działalności MSWW obejmuje szeroko rozumiane projektowanie wnętrz:
– prywatnych (domy, mieszkania, apartamenty etc.)
– publicznych (biura, sklepy, salony, restauracje, budynki użyteczności publicznej, hotele etc.)

– jak pracujemy?

Projekt rozumiemy jako proces zachodzący w poszczególnych etapach:

Wizja
Zapoznajemy się z potrzebami Klienta – zbieramy informacje odnośnie stylistyki, upodobań, ustalamy ogólny charakter powstającej przestrzeni. Określamy cele przedsięwzięcia, planujemy jego przebieg.

Koncepcja
Projekt koncepcyjny przestrzeni określa ideę, nastrój wnętrza, zawiera główne założenia przestrzenno-komunikacyjne, funkcjonalne, kolorystyczne, materiałowe, oświetleniowe. Stanowi bazę do dyskusji.

Etap wykonawczy
Precyzujemy koncepcję i przekładamy ją na dokładne wymiary, konkretne materiały i produkty uwzględniając realia budżetowe. Współpracujemy ze sprawdzonymi i zaufanymi dostawcami oraz producentami, dzięki czemu nasz Klient może zawsze liczyć na profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo na każdym etapie prac.

Projekt wykonawczy
Rezultatem dotychczasowych działań jest projekt zawierający rysunki stworzone dla poszczególnych podwykonawców – specjalistów z branż: elektrycznej, hydraulicznej, budowlanej, oświetleniowej, meblowej. Projekt zawiera wszelkie informacje potrzebne poszczególnym ekipom do wykonania prac.

Nadzór autorski
Jest opcjonalną częścią projektu. Nadzorujemy prace wykonawców oraz dostawców kontrolując zgodność z przygotowanym projektem. Regularna obecność na budowie daje gwarancję spójności projektu z wykonawstwem oraz pozwala na szybkie interwencje i trafne decyzje.

Realizacja
Zrealizowany projekt jest ostatnią częścią procesu, a jednocześnie stanowi on odzwierciedlenie i potwierdzenie inicjalnej wizji danej przestrzeni.

– gdzie pracujemy?

Działamy głównie na terenie Trójmiasta i okolic, niemniej jednak podejmujemy się również pracy nad projektami zlokalizowanymi poza naszym regionem, a także poza granicami Polski. W dobie internetu i szybkich podróży nie stanowi to dla nas większego problemu.

Instagram Facebook Blog
Projekt bang bang design.
Dev fryli